Håll i hatten, packa passet, välj ut klackarna och preppa bikinin för i maj drar vi till…..TEL AVIV! Och det bästa av allt? Vi delar med oss och tävlar ut två stycken som ska få åka med på denna magiska resa som Friendcation gör i samarbete med Resia Sverige. För att ha chansen att vinna 4 dagar i Tel Aviv med magiskt boende, utflykter, härliga middagar och såklart: en upplevelse av rang, så går man in på min eller Louise instagram och tävlar om två platser. Resan är 8:e-12:e maj (tis-lör) och avgår från Stockholm. Resan till Stockholm får man stå för själv och det som ingår är: flyg inkl flygskatter, transport till hotellet, hotell, samtliga måltider (reserverar för att vissa måltider får man stå för själv) och utflykter.
Tävlingen pågår till den 22:e mars och vinnarna annonseras den 25:e mars. Se nu till fixa barnvakt, uppdatera passet, muta chefen om ledigt och leta fram 2-3 snygga klänningar. För jag är bombsäker på att detta kommer bli vårens resa och jag är så taggad att jag knappt kan sitta still. Jag har alltid velat åka till Tel Aviv och att nu göra det tillsammans med ett gäng tjejer och Resia är beyond vad jag skulle kunna föreställa mig. Så vad säger ni? Redo för lite orientaliska nätter och hummus i överflöd?
Mer om tävlingen och tävlingsregler hittar du här.
<3
0
0 svar till “Vinn en resa med oss till…TEL AVIV!”
Herregud vilken dröm! Jag måste hitta på värdens bästa motivasjon, för dette vill jag vinna! haha! Ni är så dukitga, så kul och inspirerande!
Heeej!
Så roligt att du gillar det – ser framemot att läsa din motivering! <3
Okej, jag blev SÅ pepp nu!
VI MÄÄÄ! 🙂